Alice adverteert via mobiele telefoon
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Internet- en telefonieprovider Alice adverteert als eerste in haar branche via de mobiele telefoon. Deze innovatieve manier van adverteren is onlangs door I-wood op de markt gebracht. Consumenten kunnen zich aanmelden voor deze dienst en krijgen gericht reclame toegestuurd in ruil voor een vergoeding.
Alice heeft goede verwachtingen van deze nieuwe manier van adverteren. Uit onderzoeken blijkt dat het gemiddelde aantal mensen dat doorklikt en de advertentie daadwerkelijk leest op de mobiele telefoon een stuk hoger is dan op internet.
Verder biedt I-wood adverteerders de mogelijkheid gericht te adverteren bij consumenten die vooraf hebben aangegeven geïnteresseerd te zijn in aanbiedingen. Alice ziet hierin goede mogelijkheden. Naast branding gaat het de internetprovider ook om de mogelijkheid dat mensen zich, in navolging van de reeds 50.000 Nederlanders die klant zijn bij Alice, meteen kunnen aanmelden.
I-wood startte in het voorjaar deze dienst en verwacht vanaf oktober 25.000 gebruikers, oplopend tot 100.000 in 2009. In mei ontving I-wood de Broos van Erp prijs 2008, een aanmoedigingsprijs van het Ministerie van Economische zaken.
Meer informatie en online aanmelden: Alice

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...