Apple lanceert iOS7
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Apple heeft iOS7 gelanceerd. De nieuwste versie van iOS is bekend gemaakt tijdens de ontwikkelaarsconferentie in San Francisco. Naar eigen zeggen is het de grootste verandering aan het systeem sinds de introductie van de eerste iPhone in 2007.
Veranderingen
- Versimpeld design
- Transparant toetsenbord en nieuwe kleuren toegevoegd
- Aan te passen weergave van het scherm waardoor multitasken makkelijker wordt
- Verbetering van voice-assistent Siri
- Integratie van Microsoft-zoekmachine Bing
Streaming muziekdienst
Naast bovenstaande veranderingen heeft Apple ook zijn eigen streaming muziekdienst aangekondigd: iTunes Radio. iTunes Radio zit verwerkt in iOS7 en is gratis met advertenties. Voor abonnees is het zonder reclame beschikbaar. De dienst zal moeten concurreren met onder meer Spotify, Pandora en All Access van Google. Op dit moment is de dienst alleen beschikbaar in de VS.
Apps
Tijdens deze conferentie meldde Apple’s CEO Tim Cook ook dat er inmiddels zo’n 900.000 apps zijn ontwikkeld voor iOS waarvan 375.000 specifiek voor de iPad. Ontwikkelaars hebben hier inmiddels zo’n tien miljard dollar voor ontvangen van Apple.

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Wij vergelijken al 25 jaar
25 okt
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...