Bij Ziggo gratis bellen naar 15 landen
door Jeanet Woldring Leestijd: 2 minuten
Sinds 1 september is het bij Ziggo telefonie mogelijk voor 10 euro extra per maand gratis te bellen naar vaste nummers in 15 landen. VolopBellen Altijd, zoals de dienst genoemd wordt, is een uitbreiding van het telefoonabonnement van de kabelaar. Hierbij bel je onbeperkt naar alle vaste nummers in Nederland en sinds 1 september ook naar 17 buitenlandse bestemmingen in de wereld. Dat kan aantrekkelijk zijn voor mensen die veel naar het buitenland bellen.
Vijftien landen
De volgende landen zijn inbegrepen: Belgie, Canada, Denemarken, Duitsland, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Noorwegen, Portugal, Spanje, Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten (inclusief Hawaï en Alaska), Zweden en Zwitserland. De prijs in combinatie met Ziggo Telefonie is 19,95 euro per maand. Voor telefonie via de kabel is ook een basisabonnement televisie nodig van 16,95 euro per maand.
Ook bij Alles-in-1
Wie liever televisie, telefonie en internet in één heeft (Alles-in-1) kan eveneens voor 10 euro extra gratis bellen naar voornoemde landen. Voor Alles-in-1 Basis, het goedkoopste 3-in-1 abonnement betaalt u 42 euro per maand. Wat u daarvoor krijgt, staat hieronder vermeld. Zonder VolopBellen Altijd kost bellen naar vast en mobiel 8 cent per minuut, met een starttarief van 8 cent. Voor een tientje meer belt u dus gratis. Dat kan voordelig zijn voor veelbellers en mensen die vaak naar het buitenland bellen.
Televisie
- TV Standaard (met 25 analoge, circa 60 digitale en 12 HD tv-zenders)
- circa 10 wisselende films en circa 3 wisselende series On Demand
Internet
- downloaden met 10 MBit/s, uploaden met 1 Mbit/s
- e-mail: 2 e-mailadressen (25 MB)
- ruimte voor een homepage: 25 MB
- nieuwsgroepen: 10 GB per maand
Telefonie
- gratis bellen met 1 miljoen andere telefonie abonnees van Ziggo
- bellen naar vast en mobiel voor 8 cent per minuut, met een starttarief van 8 cent
- overstappen met behoud van nummer en toestel*
- gratis voicemail, nummerweergave, sterretjesdiensten
- geschikt voor de meeste alarmsystemen
* ISDN apparatuur wordt niet ondersteund

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...