Digitenneklanten kunnen tv kijken via internet
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Mensen in het noorden van Nederland die een Digitenne-aansluiting hebben en die niet kunnen gebruiken door het instorten van de zendmast in Hoogersmilde, kunnen live televisie kijken op internet. Hiervoor is een speciale site gelanceerd. Dat maakte KPN dinsdagavond bekend.
Niet alle zenders zijn op deze manier te zien. Om te voorkomen dat de site plat gaat, zijn alleen Nederland 1, 2, 3 RTL 4, 5 en 7, SBS6 en Net5 te zien. Ongeveer 26.000 mensen moeten er gebruik van kunnen maken. Deze oplossing geldt tot er een noodzender in Assen is geplaatst.
Verder laat KPN weten dat vanaf vandaag het bereik van UMTS (voor mobiel internet) weer terug is in het gebied.

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...