KPN stapt naar rechter om veiling mobiel internet
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
KPN stapt naar de rechter over de opzet van de veiling over frequentieverdeling voor mobiel internet. Het telecombedrijf vindt dat de veiling ,,onnodig inefficiënt is opgezet''. Dat heeft KPN donderdag bekendgemaakt.
Het bedrijf vindt dat mogelijke nieuwe toetreders veel meer ruimte krijgen dan de bestaande mobiele operators, waaronder KPN. De onderneming is voorstander van nieuwe spelers die de markt duurzaam stimuleren, maar vindt dat de huidige veilingregels dit onvoldoende waarborgen.
De zogeheten 2,6 GHz-veiling, waarmee mobiel internet mogelijk wordt met de snelheid en de (beeld-)kwaliteit van breedbandverbindingen, werd vorig najaar aangekondigd. Negen bedrijven gaan meedingen naar de etherfrequenties, die door de overheid worden geveild. De internetveiling begint op 20 april en duurt mogelijk enige weken.
Meer info en online aanmelden KPN Mobiel Internet

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...