Online past beltarieven aan per 22 januari
door Jeanet Woldring Leestijd: 2 minuten
Op 22 januari past Online een aantal beltarieven aan. Het starttarief voor bellen naar vaste en mobiele nummers gaat omhoog van circa 5 cent -afhankelijk van het abonnement- naar 9,5 cent per gesprek. Naar eigen zeggen blijven de Online beltarieven tot de voordeligste in de markt behoren.
Eerder liet KPN weten de beltarieven begin volgend jaar aan te passen, waardoor bellen vanuit huis naar een vast nummer evenveel gaat kosten als bellen naar een mobiel nummer. Deze aanpassing doet nogal wat stof opwaaien, zo blijkt ondermeer uit Meldpunt.tv.
Gratis naar mobiel
Online klanten met een Bellen Vaak abonnement kunnen vanaf 22 januari voor 0 cent per minuut bellen naar alle Nederlandse mobiele nummers van T-Mobile, Ben, Simpel en Hyves. U betaalt dan alleen het starttarief van 9,5 cent en belt verder gratis.
Online rondt de kosten per gesprek af op de eerstvolgende hele cent. U betaalt per seconde, dus alleen voor wat u daadwerkelijk verbelt. Hieronder een overzicht van de oude en nieuwe beltarieven vanaf 22 januari 2011. Tarieven in eurocenten.
Gesprekstarieven Online bellen | Starttarief oud/nieuw |
Prijs per min. piek&dal oud/nieuw |
Prijs per min. weekend&nacht oud/nieuw |
Bellen soms | 5,1/9,5 | 3,5/3,5 | 3,5/3,5 |
Bellen Vaak | gratis/gratis | gratis/gratis | gratis/gratis |
Telefonie Basis | 5/9,5 | 3,5 | gratis |
Telefonie Totaal | 5/9,5 | gratis | gratis |
Gesprekstarieven mobiele nummers |
Starttarief oud/nieuw |
Prijs per min. T-Mobile, Ben, Simpel, Hyves oud/nieuw |
Prijs per min. andere mobiele nrs. oud/nieuw |
Bellen Soms | 5,1/9,5 | 16,9/16,9 | 16,9/16,9 |
Bellen Vaak | 5,1/9,5 | 16,9/gratis | 16,9/16,9 |
Telefonie Basis | 5/9,5 | 16,9 | 16,9 |
Telefonie Totaal | 5/9,5 | 16,9 | 16,9 |
Wie niet akkoord gaat met deze wijziging, kan het abonnement tot en met 21 januari kosteloos beëindigen. Overstappen naar het Bellen Vaak abonnement behoort ook tot de mogelijkheden.
Vergelijk (bel)tarieven m.b.v. Belwijzer Internet+Bellen

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...