Tele2 laptop actie goed voor 15000 nieuwe klanten
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Communicatiebedrijf Tele2 maakt bekend dat de actie met de gratis minilaptop bij een internet en bellen abonnement heeft geresulteerd in 15.000 nieuwe klanten.
Na het succes van de laptopactie vorig jaar, startte Tele2 begin september met het aanbieden van de Acer Aspire One. Het bedrijf laat weten dat de laptop campagne opnieuw een enorm succes is en de actie wordt daarom verlengd tot en met december.
Naar eigen zeggen hebben verschillende telecombedrijven de aanbieding van Tele2 gekopieerd, waarmee gedoeld wordt op KPN en XS4ALL. Tele2 heeft echter nog steeds 'de beste laptop actie' wat zou blijken uit onafhankelijk onderzoek van Computer!Totaal waar de Acer Aspire One als beste uit de test komt. 'Unaniem was de jury het erover eens dat Acer de mooiste mini-laptop heeft gemaakt.'
“Vorig jaar waren we in de tweede helft van 2007 de snelst groeiende partij op de verzadigde breedbandmarkt,” aldus Günther Vogelpoel, directeur consumentenmarkt Tele2. “Met het verlengen van de succesvolle laptop actie tot het eind van het jaar verwachten wij opnieuw sneller te groeien dan de markt.”

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Wij vergelijken al 25 jaar
25 okt
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...