Actie 50% korting op installatiekosten @Home nu laatste dag
Leestijd: 1 minuut
De actieperiode waarin minimaal 50% korting op de installatiekosten van @Home werd gegeven, is bijna voorbij. Vanaf 1 januari 2003 geldt de normale prijs t.w. € 135,68 voor een volledig installatie-pakket.
Voor degenen die zich vandaag nog aan willen melden voor @Home breedband:
1. De aanbieding geldt alleen indien je kabelaansluiting geschikt is voor @Home Kabelinternet.
2. De aanbieding geldt alleen voor nieuwe @Home abonnees die zich aanmelden tussen 1 september 2002 en 1 januari 2003.
3. De installatiekorting wordt op de eerste @Home rekening in mindering gebracht.
4. Indien je een starterspakket of een doe-hetzelfkit wilt aanschaffen, kijk dan op www.home.nl voor het dichtstbijzijnde verkooppunt.
Klanten die niet-aansluitbaar waren op het moment van aanmelding tijdens de actieperiode hebben geen recht op de korting, ook niet als ze later wel aansluitbaar zijn.
Klik hier om u gratis online aan te melden.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...