Internet op de CES
Leestijd: 2 minuten
Consumenten elektronica is een breed begrip, maar eigenlijk gaat het tegenwoordig allemaal om apparaten die met het internet verbonden zijn. Het veilig houden van deze verbindingen blijkt steeds meer een uitdaging. Startups proberen op dit vlak allemaal een klein stukje markt te veroveren. Ook het gemakkelijker maken van het verbinden is iets waar de kleine bedrijfjes gretig op inspelen.
Veilige steentjes
Een Nederlands bedrijf probeert met de Keezel een makkelijke manier om je verbinding te beveiligen op de markt te brengen. Het apparaatje maakt een verbinding met een openbaar netwerk en zet een tunnel op waar al het verkeer doorheen gaat, zodat de rest van het netwerk het niet meer kan zien. Het apparaatje fungeert tegelijkertijd ook als powerbank voor je telefoon. Voor 109 dollar kun je een Keezel bestellen, helaas wel pas vanaf maart. Bij deze bestelling krijg je ook gratis toegang tot VPN diensten voor een jaar.
Internet met de snelheid van het licht
Misschien niet helemaal met de snelheid van het licht, maar wel via het licht. Het bedrijf Basic6 heeft het gepresteerd om een internet signaal via de gewone ledlampen in een huis te verspreiden. deze techniek zal niet zo snel op de markt komen, maar is wel veelbelovend. Dit maakt bijvoorbeeld ook dekkende netwerken mogelijk in huizen waar dat nu lastig is. Je hebt overal licht in je huis, dat is met wifi soms nog wel lastig.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...