Oudste IT vaktijdschrift krijgt nieuwe naam
Leestijd: 1 minuut
LAN Internetworking Magazine, het oudste vaktijdschrift voor de Nederlandse IT-netwerkprofessional verandert. Met ingang van het juninummer, dat vandaag verschijnt, verandert de naam van de uitgave namelijk in NetworkWorld.
Daarbij is de opmaak van het blad drastisch gemoderniseerd, zijn de verhalen korter en krachtiger en is de inhoud uitgebreid met een aantal nieuwe rubrieken. In combinatie met de lancering van een compleet nieuwe website en enkele extra uitgaven (zoals de IT Buyers Guide) verwacht de redactie de lezers met NetworkWorld nog beter te kunnen bedienen.
De afgelopen veertien jaar heeft LAN Internetworking Magazine de lezers maandelijks geïnformeerd over de ontwikkelingen die voor netwerkprofessionals relevant zijn. Het nieuwe NetworkWorld neemt nu het stokje over en blijft die rol als onafhankelijk, toonaangevend informatiemedium vervullen.
Laatste nieuws
-
Eredivisie en ESPN kijken: kies je hiervoor Ziggo of KPN?
10 aug Vergelijk ESPN bij Ziggo en KPN. Bekijk wat ESPN Compleet kost, welke zenders inbegrepen zijn en wel...
-
Nieuw bij KPN: 5G-Internet Thuis
23 jul KPN lanceert 5G-Internet Thuis. We vergelijken de prijs, snelheid, modem en datalimiet met Odido Kli...
-
KPN vs Ziggo - bestaande klanten betalen de hoofdprijs
2 jul Internet providers proberen elkaar klanten af te snoepen met 'scherpe deals'. Toch blijven veel mens...
-
ACM verbiedt overname glasvezelnetwerk, concurrentie belangrijk
15 jun De Autoriteit Consument & Markt verbiedt overname glasvezelnetwerken Delta door Glaspoort (KPN). Wat...
-
Prijzenspel tussen KPN en Ziggo zet door: welke provider moet ik kiezen?
3 apr De concurrentie tussen KPN en Ziggo is flink. Maar wat is de beste provider? En welke het is het goe...