Planet Internet introduceert ISDN 100
Leestijd: 1 minuut
Planet Internet introduceert binnenkort als eerste internetprovider het product ISDN 100 uur op de Nederlandse markt. Het is een nieuw inbelabonnement, waarmee men kan internetten voor een vast bedrag per maand via ISDN, zonder telefoonkosten.
Met ISDN 100 uur kan men 100 uur per maand internetten voor € 24,95, inclusief abonnement en internet-telefoontikken. Ook krijgt men 4 mailboxen, 5 aliassen per mailbox en een homepage ruimte van 25 MB.
ISDN 100 uur is interessant voor degene die niet kan beschikken over breedband (ADSL of kabel) en ongeveer 20 à 30 uur per maand internet of regelmatig e-mail checkt en e-mails verstuurt.
Met een rekenvoorbeeld maakt Planet Internet duidelijk dat het nieuwe inbelabonnement een voordeel van ruim 12 euro kan opleveren bij 20 uur per maand internetten. De vergelijking is gemaakt met een ISDN-aansluiting met een inbelabonnement van €3 per maand, waarbij de internettikken zijn gebaseerd op KPN BelBasis met voordeelnummerkorting.
Bij overschrijding van de 100 uur moet per minuut bijbetaald worden. De hoogte ervan is nog niet bekendgemaakt.
Naar verwachting is het ISDN 100 uur abonnement in september beschikbaar.
Laatste nieuws
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...