Stipte en Fiber overgenomen door M7 Group
door Jeanet Woldring Leestijd: 2 minuten

Stipte en Fiber Nederland zijn op 28 september overgenomen door M7 Group. Daarmee breidt het Luxemburgse bedrijf zijn activiteiten in Nederland verder uit. De bedrijven zullen worden samengevoegd met Online.nl, meldt het bedrijf aan Telecompaper. De overname zorgt voor klanten vanStipte en Fiber niet voor merkbare veranderingen omdat alle bedrijfsactiviteiten, inclusief het personeel, zijn overgenomen.
M7 Group in Nederland
M7 Group is in Nederland actief met de aanbieders Canal Digitaal en Online.nl. Canal Digitaal levert tv-diensten via de satelliet en voegt daar sinds enige tijd ook interactieve tv-diensten via internet aan toe. Online.nl levert via de netwerken van KPN alles-in-1 diensten bestaande uit tv, internet en telefonie. Onlangs maakt Online.nl bekend vanaf 1 november over te stappen naar Canal Digitaal als leverancier voor haar televisiedienst.
Drie miljoen klanten
In totaal bedient M7 Group S.A. ruim 3 miljoen klanten, ook met de merken TV Vlaanderen en TéléSAT in België, AustriaSAT en HD Austria in Oostenrijk en Skylink in Tsjechië en Slowakije. Volgens Telecompaper's rapport over de breedbandmarkt heeft M7 aan het einde van het tweede kwartaal 2017 rond de 160.000 breedbandklanten via Online.nl. Het aantal breedbandklanten van Fiber (inclusief Stipte dat begin 2016 werd overgenomen door Fiber NL) wordt geschat tussen de 35 en 40.000.
Samenvoegen met Online.nl
M7 Groep gaat Stipte en Fiber Nederland samenvoegen met Online.nl. De beide aanbieders zijn onder meer op de glasvezelnetwerken van CIF actief met het aanbieden van triple play-diensten.
Jeanet Woldring is ruim 25 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is energie-expert en eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom en energie voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Eredivisie en ESPN kijken: kies je hiervoor Ziggo of KPN?
10 aug Vergelijk ESPN bij Ziggo en KPN. Bekijk wat ESPN Compleet kost, welke zenders inbegrepen zijn en wel...
-
Nieuw bij KPN: 5G-Internet Thuis
23 jul KPN lanceert 5G-Internet Thuis. We vergelijken de prijs, snelheid, modem en datalimiet met Odido Kli...
-
KPN vs Ziggo - bestaande klanten betalen de hoofdprijs
2 jul Internet providers proberen elkaar klanten af te snoepen met 'scherpe deals'. Toch blijven veel mens...
-
ACM verbiedt overname glasvezelnetwerk, concurrentie belangrijk
15 jun De Autoriteit Consument & Markt verbiedt overname glasvezelnetwerken Delta door Glaspoort (KPN). Wat...
-
Prijzenspel tussen KPN en Ziggo zet door: welke provider moet ik kiezen?
3 apr De concurrentie tussen KPN en Ziggo is flink. Maar wat is de beste provider? En welke het is het goe...