Van A (men) tot Z (alk) over op breedband
Leestijd: 2 minuten
Bijna iedere Nederlander kan voor het eind van het jaar overstappen op internet via breedband.
Zo is KPN druk bezig met het gereedmaken van de laatste 100 wijkcentrales voor ADSL. De netwerkaanbieder heeft inmiddels de mijlpaal van één miljoen ADSL klanten bereikt en heeft een marktaandeel van 42 procent op de breedbandmarkt voor consumenten. Voor het einde van het jaar is ADSL via KPN mogelijk via in totaal 1362 wijkcentrales in ons land. Dat betekent een bijna 100 procent dekking. Plattelandsplaatsen, streken en gehuchten zijn daardoor binnenkort niet meer verstoken van snel internet. Zo kunnen bewoners van Amen tot Zalk en van Kijkuit tot Ulicoten 'always online' zijn tegen een vast bedrag per maand. Of de wijkcentrale in Tzum-Lollum al geschikt gemaakt is, kan via de postcodecheck op Internetten.nl gecontroleerd worden. Uiteraard niet alleen voor bovengenoemde locaties, maar deze check geeft ook de beschikbaarheid op uw adres aan!
Overigens werken niet alleen de ADSL netwerkaanbieders aan uitbreiding. Ook de kabelaars zijn hard bezig aan het volledig retourgeschikt maken van het netwerk voor kabelinternet. Zo heeft @Home een behoorlijke uitbreiding gepland voor Noord- en Zuid-Nederland, die naar verwachting in het voorjaar 2005 gerealiseerd moet zijn. Zo is het bijvoorbeeld in Amen en Wymbritseradiel aan het eind van dit jaar mogelijk om kabelinternet te nemen. En kunnen inwoners van Sambeek en Susteren waarschijnlijk nu al via de kabel internetten, althans volgens de gehanteerde planning. Door diverse factoren is het volgens het kabelbedrijf echter altijd mogelijk dat een verwachting moet worden aangepast. In ieder geval geeft de postcodecheck van Internetten.nl ook hiervoor de beschikbaarheid aan.
Wie niet in het kabelgebied van @Home woont of liever ADSL van netwerkaanbieder BBNED, Versatel of Tiscali Wholesale (BaByXL) wil, kan eveneens checken welke breedbandmogelijkheden er zijn. In veel gevallen is online aanmelden mogelijk: Bestel veilig, simpel en snel een ADSL- of kabelverbinding op Internetten.nl.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...