Vanaf 26 juli RTL 8 HD bij CanalDigitaal
door Jeanet Woldring Leestijd: 2 minuten
RTL 8 HD zal vanaf morgen, dinsdag 26 juli, te zien zijn bij CanalDigitaal. Hiermee
zendt de televisieaanbieder voortaan het volledige RTL HD-aanbod via satelliet uit en is het HD-aanbod van Nederlandse publieke en commerciële televisiekanalen compleet.
CanalDigitaal is hiermee ruim een maand eerder dan Ziggo die RTL 8 per 1 september in HD doorgeeft. Op die datum gooit onze grootste kabelaar de televisieabonnementen op de schop en wordt 'digitaal televisiekijken standaard' waarbij minimaal 12 HD zenders aangeboden worden. Bij kabelaanbieder UPC wordt RTL 8 al sinds oktober 2009 in HD doorgegeven.
Doelgroep
RTL 8 HD richt zich op vrouwen tussen 20 en 49 jaar met series, films en programma’s zoals ‘Oprah’ en ‘Dr. Phil’. Voorlopig zal de zender te zien zijn tussen 6 uur ’s ochtends en middernacht. In de nachtelijke uren, wanneer veel erotisch getinte reclames te zien zijn, is RTL8 HD niet bij CanalDigitaal te bekijken.
Wat heeft u nodig?
Om RTL 8 HD te ontvangen heeft u een abonnement op het HDTV-pakket nodig of dient u te beschikken over een Smartpack (vanaf BasisHD) of een Alles in 1 pakket, dat bestaat uit telefonie, internet en satelliettelevisie.
Ook toegevoegd aan Set Top Box pakket
Ook wordt RTL8 HD toegevoegd aan het Set Top Box-pakket. Deze abonnees dienen dan wel over een HD-ontvanger, een dubbele ontvangstkop en een oranje Mediaguard 3 Smartcard te beschikken. Zij kunnen deze benodigdheden met korting bestellen bij CanalDigitaal. De standaard variant van RTL 8 is niet te ontvangen in het Set Top Box-pakket.
RTL 8 HD is te zien op kanaal 110 in de SD-zenderlijst en op kanaal 10 in de HD-zenderlijst.

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...