Wanadoo met nieuw instapproduct
Leestijd: 1 minuut
Wanadoo komt met ingang van vandaag met een nieuw instapproduct op de markt, ADSL Starter. Hiermee heeft Wanadoo na lange tijd weer een breedbandabonnement voor de internetter die geen snelheden tot 20 Mb nodig heeft.
Het nieuwe abonnement heeft een downloadsnelheid van 2 Mb. Het wordt aangeboden voor de introductieprijs van € 14,95 voor het eerste jaar, daarna vijf euro meer per maand. Ter introductie is het ethernetmodem gratis en hoeven er geen aansluitkosten betaald te worden. Er geldt geen datalimiet.
Het is niet mogelijk om te bellen met dit abonnement. Deze combinatie is alleen mogelijk met Wanadoo ADSL Family, het pakket met supersnel internetten tot 20 Mbit/s.
Degenen die een ISDN-lijn hebben, kunnen geen gebruikmaken van ADSL Starter. U dient over een gewone telefoonlijn van KPN te beschikken. U kunt controleren of het product beschikbaar is op uw adres door een postcodecheck uit te voeren.
In de TOP 5 Goedkoopste breedbandpakketten prijkt het nieuwe abonnement op de vijfde plaats. Dit kan de volgende week overigens al weer anders zijn, aangezien er aan het eind van deze maand veel acties aflopen.
Meer informatie en online aanmelden: Wanadoo ADSL Starter
Laatste nieuws
-
Eredivisie en ESPN kijken: kies je hiervoor Ziggo of KPN?
10 aug Vergelijk ESPN bij Ziggo en KPN. Bekijk wat ESPN Compleet kost, welke zenders inbegrepen zijn en wel...
-
Nieuw bij KPN: 5G-Internet Thuis
23 jul KPN lanceert 5G-Internet Thuis. We vergelijken de prijs, snelheid, modem en datalimiet met Odido Kli...
-
KPN vs Ziggo - bestaande klanten betalen de hoofdprijs
2 jul Internet providers proberen elkaar klanten af te snoepen met 'scherpe deals'. Toch blijven veel mens...
-
ACM verbiedt overname glasvezelnetwerk, concurrentie belangrijk
15 jun De Autoriteit Consument & Markt verbiedt overname glasvezelnetwerken Delta door Glaspoort (KPN). Wat...
-
Prijzenspel tussen KPN en Ziggo zet door: welke provider moet ik kiezen?
3 apr De concurrentie tussen KPN en Ziggo is flink. Maar wat is de beste provider? En welke het is het goe...