Ziggo stopt met SD ontvangers
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Per direct is Nederlands grootste kabelbedrijf Ziggo gestopt met de verkoop van SD ontvangers. Ziggo wil in 2011 voor de hoogst mogelijke kwaliteit van televisie gaan en dat is HD, zo luidt het.
Ziggo verkoopt via haar eigen shop alleen nog maar installatiepakketten met HD-decoders. Dat betekent dat de startpakketten bij Ziggo alleen nog maar een HD, HD-PVR (ITV) decoder of een CI+Cam voor HD bevatten.
Het besluit kan opmerkelijk genoemd worden, omdat Ziggo met het HD-aanbod nog altijd behoorlijk achterloopt in vergelijking met andere HDTV-aanbieders. Dit komt vooral door een gebrek aan bandbreedte.
Meer info en bestel: Ziggo Alles-in-één (actie: HD recorder van € 459 voor € 149)

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Wij vergelijken al 25 jaar
25 okt
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...
-
Grote internetproviders verhogen de prijzen: hoe kun je alsnog geld besparen?
8 jun Door de inflatie en de energiekosten gaan ook de prijzen van internet en televisie omhoog. Wij legge...
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...