Ziggo stopt met SD ontvangers
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Per direct is Nederlands grootste kabelbedrijf Ziggo gestopt met de verkoop van SD ontvangers. Ziggo wil in 2011 voor de hoogst mogelijke kwaliteit van televisie gaan en dat is HD, zo luidt het.
Ziggo verkoopt via haar eigen shop alleen nog maar installatiepakketten met HD-decoders. Dat betekent dat de startpakketten bij Ziggo alleen nog maar een HD, HD-PVR (ITV) decoder of een CI+Cam voor HD bevatten.
Het besluit kan opmerkelijk genoemd worden, omdat Ziggo met het HD-aanbod nog altijd behoorlijk achterloopt in vergelijking met andere HDTV-aanbieders. Dit komt vooral door een gebrek aan bandbreedte.
Meer info en bestel: Ziggo Alles-in-één (actie: HD recorder van € 459 voor € 149)
Jeanet Woldring is ruim 25 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is energie-expert en eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom en energie voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Nieuw bij KPN: 5G-Internet Thuis
23 jul KPN lanceert 5G-Internet Thuis. We vergelijken de prijs, snelheid, modem en datalimiet met Odido Kli...
-
KPN vs Ziggo - bestaande klanten betalen de hoofdprijs
2 jul Internet providers proberen elkaar klanten af te snoepen met 'scherpe deals'. Toch blijven veel mens...
-
ACM verbiedt overname glasvezelnetwerk, concurrentie belangrijk
15 jun De Autoriteit Consument & Markt verbiedt overname glasvezelnetwerken Delta door Glaspoort (KPN). Wat...
-
Prijzenspel tussen KPN en Ziggo zet door: welke provider moet ik kiezen?
3 apr De concurrentie tussen KPN en Ziggo is flink. Maar wat is de beste provider? En welke het is het goe...
-
Regelmatig overstappen naar nieuwe provider scheelt tot wel € 250 per jaar
30 sep Door regelmatig over te stappen, kun je jaarlijks wel € 250 op internetkosten besparen. Toch stapt m...