
EDPnet reviews en ervaringen
Om je te helpen bij je keuze voor een internet aanbieder die het beste bij jou past, willen wij je zoveel mogelijk informatie over EDPnet geven. Twijfel je nog? Lees dan de reviews over EDPnet. Is EDPnet je huidige intermet aanbieder en wil je zelf een ervaring en/of review over deze provider plaatsen? Deel deze hier met andere consumenten.
Archief 2013
Onderstaande ervaringen zijn afkomstig uit ons archief. In de tussentijd kan de dienstverlening van EDPnet zijn veranderd. Lees hier de nieuwste reviews.
Klantervaringen over EDPnet
- service, prijs
- website
- goed en goedkoop
EDPnet werkt met hetzelfde signaal als Digitenne, dat werkt prima. Ontvangst is prima. De levering van de ontvanger en smartcard verleip wat traag, omdat er begin 2013 zeer veel mensen in één keer overstapten vanwege prijsverhoging door KPN. Nu werkt alles prima met de EDPnet Topfield ontvanger TF6000 en smartcard van EDPnet. Zojuist een 2e smartcard aangevraagd voor een 2e tv in huis, je wordt telefonisch prima geholpen. De website laat wel wat te wensen over.
Overigens werkt een EDP-net smartcard niet in alle KPN-Topfield ontvangers. Zelf heb ik de Topfield TF5300k (van KPN), daarin werkt de EDPnet Smartcard prima. Heb 't ook geprobeerd in een Topfield TF6000 van KPN en diverse samsung ontvangers, dat werkte niet.
Betreft EDP-net
Ben al vele jaren gebruiker van Digitene van EDP zonder enig probleem.
Had in het verleden ook internet, maar ze zijn wat duurder geworden doordat er ook een telefoonlijn moet worden gehuurd.
heb zelden zulke goede vakmensen aan de telefoon gehad die alles geduldig uitlegden.
En gebruik een 2e insteekmodule bij een andere recorder.
Hans
Zojuist overgestapt van KPN Digitenne naar DigiTV van EDPNet. Ik heb al jaren een Topfield TF5300K, ooit gekocht via KPN.
Na activatie van de DigiTV kaart van EDP net, binnen 10 minuten weer online met m'n Topfield. Echt prima!
Er zijn nog steeds veel problemen bij EDPnet mbt het activeren van kaarten
heeft iemand 2 of 3 TV`s draaien op 1 abonnement en daar goede ervaringen mee? Klopt het dat je het 2e jaar ook bij 3 toestelen slechts 84 euro 84 IN TOTAAL betaalt?