Ziggo Max abonnement krijgt snelheid van 300 Mbps
door Anniek Kruijer Leestijd: 2 minuten
Ziggo verhoogt de maximale internetsnelheid opnieuw. Vanaf 2 mei kunnen Ziggo klanten kiezen voor een internetabonnement met een downloadsnelheid van 300 Mbps en uploadsnelheid van 30 Mbps. Wie momenteel een pakket afneemt met een snelheid van 200/20 Mbps, kan voor de nieuwe snelheid kiezen voor een meerprijs van vier euro per maand.
Prijsverhoging Connect Max
Dit zijn de nieuwe prijzen (afgezien van actieprijzen) van de Connect Max pakketten:
- Alles-in-1 Connect Max & Play Max: 77,95 euro per maand.
- Internet + TV Connect Max & Play Max: 76,95 euro per maand
- Alles-in-1 Connect Max & Play Complete: 68 euro per maand
- Internet + TV Connect Connect Max & Play Complete: 67 euro per maand
- Alles-in-1 Connect Max & Play Start: 63 euro per maand
- Internet + TV Connect Max & Play Start: 62 euro per maand
- Internet Max: 57,95 euro per maand
Drie maanden korting
Momenteel voert Ziggo een actie van drie maanden op alle abonnementen. Je betaalt de eerste drie maanden 34,95 euro per maand. Bovendien is de installatie door de monteur gratis en betaal je geen activatiekosten.
Snelheidsverhoging bestaande klanten
Begin april verhoogde de kabelaar nog de snelheid van het Complete pakket van 120/12 Mbps naar 150/15 Mbps. Zowel bestaande als nieuwe klanten profiteerden hiervan. Bestaande klanten met een Max pakket behouden nu wel de bestaande snelheid van 200/20 Mbps. Als zij een verhoging naar 300 Mbps willen, dienen ze het pakket aan te passen.
Nieuwe modem
Niet alle huidige apparatuur is geschikt voor de hoge snelheid. Ziggo stelt daarom een nieuw modem beschikbaar: de Connect Box. Klanten krijgen deze automatisch toegestuurd.

Ik ben Anniek, tot januari 2019 medewerker van de Bencom Group. Met de artikelen op Bellen.com wil ik jullie onafhankelijk informeren over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van mobiele telefonie.
Laatste nieuws
-
Hoge inflatie? Tips waarmee je makkelijk bespaart op internet, tv en bellen
1 feb Met een torenhoge inflatie is het slim je abonnement voor internet, tv en bellen onder de loep te ne...
-
'Internetabonnement kan tientallen euro's goedkoper'
19 sep De prijs van een internetabonnement kan de helft goedkoper. Ziggo en KPN vormen een duopolie wat zor...
-
Bij deze provider kijk je het voordeligst naar ESPN
17 aug ESPN Compleet zit bij Online.nl en Freedom bij het TV pakket inbegrepen. Hoeveel betaal je bij ander...
-
Delta komt met 8 Gbps internet via glasvezel
6 aug Delta introduceert een internetpakket via glasvezel met een snelheid van 8 Gbps. Daarnaast wordt 1 G...
-
Delta Fiber wil 2 miljoen huizen aansluiten op glasvezel met veel hogere snelheden
2 aug Delta Fiber wil een kwart van de huizen toegang tot eigen glasvezelnetwerken geven. Het bedrijf heef...